Işıklı Tabela

Işıklı Tabela: İşletmelerin tercihlerinde ışık tabela çok önemlidir. Yeni teknoloji sayesinde elektrik masraflarınıza minimum tutar ekleyerek. Çok şık ve kaliteli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni nesil led ler sayesinde çok yoğun suya dahi dayanıklılık göstererek arıza yapma olasılığını ortadan kaldırıyor.

Zeminden aydınlatmalı tabelalarda dahi floresan lamba yerine 360 derece mercekli modül led ler kullanılabilir hale geldi. Gelişen led teknolojisi sayesinde pleksi üreten firmalar da teknolojiye ayak uydurarak difizörlü pleksi dediğimiz led ışığını daha iyi süzerek iz yapmadan kullanıma sundu.

Tabela imalatları bazı malzemelerin daha kolay bulunabilir olması ile daha ekonomik olmaya başladı. Ancak müşterilerin dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Özellikle piyasa şartları bu kadar inişli çıkışlı iken. Işıklı tabelada yapılan en küçük amatörlük 1-2 ay içerisinde tabelanın sönmesine yol açmaktadır. Malzemenin kalitesinden bahsetmeye gerek yok firmamıza gelen her müşterimize kullandığımız malzemelerimizi gönül rahatlığı içerisin de göstermekteyiz. Örnek vermek gerekirse pleksi kutu harf içten led aydınlatmalı bir tabela yaptırın. Yaptırdığınız bu tabela sizin için ne kadar önemliyse bizim için de sizin referansınız önemli. Bu sebeple elektrik tesisatının düzgün çekilmesi led ve trafo ilişkisini anlayarak ayrım yapmalı, her bağlantıya muhakkak oksitlenme yapmaması için lehim yapılmalıdır. Bu verdiğimiz ayrıntılar sadece çok basit ama çok önemli örneklerdir. Üreticilerin en büyük yaptığı hatalardan biriside su sızıntılarını engellemek adına her yeri silikon vs. ile kapatmaya çalışmaktır. Ancak bu mümkün değildir. Burada önemli olan su sızıntısını engellemek değil su giriş ve çıkışını serbest bırakmak. Yani demek istediğimiz kaliteli malzeme kullanılırsa suyun girip çıkmasının hiç bir önemi yoktur. Ekonomik tabela yaptırmak isteyen müşterilerimize her dağim destek vermekteyiz 7/24 bizleri arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.